Crowfall

produkcji ArtCraft Entertainment i Travian Games

Pierwszy rzut oka na proces kreacji i destrukcji zajmujących centralne miejsce w tej grze z gatunku MMO nazywanej „Wojną o Tron”
Dokładna data premiery w 2017 r. nie jest jeszcze znana – aktualnie trwają testy pre-alpha wersji na komputery PC

Oto prawdziwa gratka dla fanów MMO: Crowfall, popularna gra MMORPG nazywana „Wojną o Tron”, zostanie zaprezentowana w wersji przygotowanej specjalnie na targi gamescom wraz z ekskluzywnym demo, a przedstawiciele mediów zyskają możliwość przeprowadzenia wywiadów z zespołem jej twórców, w tym z założycielami studia ArtCraft Entertainment: J. Toddem Colemanem i Gordonem Waltonem. W grze Crowfall tysiące graczy będą mogły wziąć udział w mających ramy i ograniczenia oraz wymagających strategii i umiejętności wojnach w światach Campaign Worlds, aby następnie powrócić do tworzonych przez graczy królestw Eternal Kingdoms, w których oszacują zdobyte łupy i ruszą w wyścigu po władzę.

Filmy, materiały concept-art oraz inne zasoby są dostępne w naszym biurze prasowym.

Termin: wtorek 22, środa 23, czwartek 24 sierpnia

Lokalizacja: GamesBavaria – TravianGames (hala 3.2 – boks C0-11/g)

Northgard

produkcji Shiro Games

Pierwsza prezentacja zapowiadanego trybu kampanii w hitowej strategii indie o wikingach
Gra jest już dostępna we wczesnym dostępie w wersji na komputery PC (na Steamie)

Niezależne studio Shiro Games powraca, prezentując popularną strategię o wikingach pt. Northgard. Podczas tegorocznej edycji targów gamescom ich uczestnicy jako pierwsi uzyskają ekskluzywny dostęp do zapowiadanej kampanii dla jednego gracza. Northgard z sukcesem zadebiutował na Steamie we wczesnym dostępie już 22 lutego 2017 r., zyskując uznanie graczy. Przez kilka tygodni po premierze należał do czołówki najlepiej sprzedających się tytułów w serwisie. Wywiadów udzielać będą współzałożyciele Shiro Games: Sebastien Vidal i Nicolas Cannasse.

Filmy, szkice koncepcyjne, ilustracje oraz inne zasoby są dostępne w naszym biurze prasowym. Mamy także klucze recenzenckie.

Termin: wtorek 22, środa 23, czwartek 24 sierpnia

Lokalizacja: Business France (hala 4.1 – boks E-013g4)

Niezapowiedziany projekt

produkcji Accidental Queens (w wersjach na PC i urządzenia mobilne)

Dotychczas niezapowiedziana produkcja będzie duchową następczynią gry A Normal Lost Phone

Data premiery nie jest jeszcze znana – na PC i urządzenia mobilne

Deweloperki z francuskiego studia indie Accidental Queens skupiają się na grach opowiadających o społecznych problemach i losach jednostek, oferując graczom możliwość wkroczenia w prywatny świat fikcyjnych postaci. Podczas gamescom francuskie twórczynie zapewnią ekskluzywny dostęp do gry będącej duchowym następcą ich przełomowego hitu pt. A Normal Lost Phone. Nadal niezapowiedziany tytuł zabierze graczy w podobną emocjonalną podróż złożoną z zagadek i osobistych odkryć będących następstwem znalezienia tajemniczego telefonu.

Aby wyrobić sobie pojęcie na temat powstającej produkcji, warto poznać zasoby, filmy i szkice koncepcyjne dotyczące gry A Normal Lost Phone.

Termin: wtorek 22, środa 23, czwartek 24 sierpnia

Lokalizacja: Business France (hala 4.1 – boks E014 G-06)

nd Donnerstag, 24. August

Wo: Business France (HALLE 4.1, STAND E014 G-06)


GRAAHL: Of Feather and Grit

produkcji Swing Swing Submarine (wkrótce w wersji na PC)

Światowa premiera nowej strategii narracyjnej stworzonej przez zespół z Seasons After Fall

Deweloperzy Swing Swing Submarine (Seasons after FallTetrobot and Co.) po raz pierwszy zaprezentują niedawno zapowiedzianą grę pt. GRAAHL: Of Feather and Grit podczas targów gamescom. Przedstawiciele mediów będą mieli wyjątkową możliwość pierwszego kontaktu z tą narracyjną strategią rojącą się od podniebnych piratów, w którą może grać do czterech osób. Tłem rozgrywki jest intensywna oprawa graficzna, której autorem jest Simon „Hutt” T.


Epic Loon

produkcji Macrales Studio (wkrótce w wersji na PC)

Pierwszy rzut oka na surrealistyczną platformówkę inspirowaną klasycznymi filmami science fiction
Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do najnowszego zwiastuna i materiałów

Wspierająca lokalny, czteroosobowy tryb współpracy platformówka oparta na specyficznej i wymagającej mechanice działania stworzona przez francuski zespół z Macrales Studio zostanie po raz pierwszy zaprezentowana w grywalnej wersji podczas targów gamescom. Zanurz się w dziwacznym świecie Epic Loon, który stanowi hołd złożony filmowym klasykom science fiction. Obdarzeni paranormalnymi zdolnościami gracze staną na czele Obcych, aby przejąć telewizor Joego, który zafundował im brutalną pobudkę, gdy odpoczywali w swym domu – starej taśmie czyszczącej VHS.


Hacktag

produkcji Piece of Cake Studios (aktualnie we wczesnym dostępie, premiera na PC w 2017 r.)

Poznaj premierową wersję asymetrycznej skradanki z trybem współpracy (laureata nagrody IndieCade Europe Award)
Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do najnowszego zwiastuna i materiałów

Hacktag to dynamiczna, oparta na współpracy dwuosobowa skradanka oferująca rozbudowaną, asymetryczną rozgrywkę. Każdy z graczy odegra zupełnie odmienna rolę: jeden zostanie działającym w terenie agentem, a drugi wcieli się w operującego zdalnie hakera. Obaj muszą pozostawać w kontakcie i współpracować, aby z powodzeniem wykonywać pełne napięcia misje. Zespół twórców dostarczy wyjątkowych newsów i zaprezentuje betę premierowej wersji gry Hacktag (aktualnie we wczesnym dostępie) podczas targów gamescom. Publiczność po raz pierwszy pozna misje z trybu fabularnego i nowe rodzaje zadań.orks und andere Materialien findest du hier.


Beyond the Void

produkcji B2expand (wersja na PC we wrześniu)

Zapowiadana wersja Steam kosmicznej gry MOBA z elementami RTS po raz pierwszy w grywalnej postaci
Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do najnowszego zwiastuna i materiałów

W będącej fuzją gatunków MOBA i RTS produkcji Beyond the Void gracz staje na czele potężnego statku-bazy, tworzy gromadzące zasoby planety i dowodzi armadą małych jednostek, aby próbować swych sił w emocjonujących bitwach 1 na 1. Sklep dostępny w tej darmowej grze korzysta z innowacyjnej technologii Blockchain (którą można porównać do ulepszonej wersji systemu Bitcoin). Podczas imprezy gamescom po raz pierwszy będzie można zagrać w grę Beyond the Void w zapowiadanej wersji wczesnego dostępu Steam.


Skybolt Zack

produkcji Devs Must Die (wkrótce w wersji na PC)

Premiera pełnej wersji obsypanej nagrodami rytmicznej gry akcji
Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do najnowszego zwiastuna i materiałów

Początkowo gra Skybolt Zack była wielokrotnie nagradzanym, studenckim prototypem. W trakcie targów gamescom deweloperzy z Devs Must Die po raz pierwszy pokażą zapowiadaną wersję premierową tej dynamicznej platformówki. Zasady są takie jak w grach rządzonych rytmem: należy naciskać przyciski zgodnie z podpowiedziami na ekranie, aby rytmicznie wymierzanymi ciosami obalać kolejnych wrogów, zaliczając jednocześnie coraz więcej kombinacji ruchów.

To book press appointments please contact pr@icopartners.com